Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας (ΜΒΑ) της κυρίας Σταματίνας Μπιρμπίλη

Τη Δευτέρα, 26 Φεβρουαρίου 2024, και ώρα 17:00 θα πραγματοποιηθεί η δημόσια παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας της κ. Σταματίνας Μπιρμπίλη, φοιτήτριας στο Μ.Δ.Ε. στη Διοίκηση Επιχειρήσεων (ΜΒΑ) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Πατρών.

Το θέμα της πτυχιακής εργασίας είναι: Προσεγγίζοντας την Τουριστική Προβολή του Δήμου Πατρέων

Η παρουσίαση θα γίνει μέσω τηλεδιάσκεψης. Όσοι ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν την παρουσίαση της κυρίας Μπιρμπίλη παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τον επιβλέποντα καθηγητή στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Η τριμελής εξεταστική επιτροπή:

Δημήτρης Κούτουλας, Επίκουρος Καθηγητής (Επιβλέπων)
Θεοφάνης Παπαγεωργίου, Επίκουρος Καθηγητής
Χρήστος Λίβας, Επίκουρος Καθηγητής