Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας της Κας Νάκου Πηνελόπης

Την Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2024, και ώρα 11:00 θα πραγματοποιηθεί η δημόσια παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας της κ. Πηνελόπης Νάκου, φοιτήτριας στο Μ.Δ.Ε. στη Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΜΒΑ) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Πατρών.

Το θέμα της πτυχιακής εργασίας είναι:

«Η Χρήση της Ανάλυσης 'Σημαντικότητα-Απόδοση' στη Μέτρηση της Ποιότητας Υπηρεσιών των Κέντρων Εξυπηρέτησης Πολιτών»

Η παρουσίαση θα γίνει μέσω τηλεδιάσκεψης. Όσοι ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν την παρουσίαση της κας Νάκου παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με την επιβλέπουσα καθηγήτρια στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Η τριμελής εξεταστική επιτροπή:

Δήμητρα Παπαδημητρίου, Καθηγήτρια (Επιβλέπουσα)

Γεώργιος Ανδρουλάκης, Καθηγητής

Χρήστος Λίβας, Επίκουρος καθηγητής