Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας του κ. Σύρρου Κωνσταντίνου

Την Τρίτη, 20 Ιουνίου 2023 και ώρα 13:00 θα πραγματοποιηθεί η δημόσια παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας του κ. Σύρρου Κωνσταντίνου, φοιητητή στο Μ.Δ.Ε. στη Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΜΒΑ) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Πατρών.

Το θέμα της πτυχιακής εργασίας είναι:

«Οι επιδράσεις της εταιρικής ευθύνης στις στάσεις των εργαζομένων στον ευρύτερο δημόσιο τομέα: Μια μελέτη περίπτωσης»

Η παρουσίαση θα γίνει μέσω τηλεδιάσκεψης. Όσοι/όσες ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν την παρουσίαση του κ. Σύρρου παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με την επιβλέπουσα στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Η Τριμελής Εξεταστική Επιτροπή:

Δήμητρα Παπαδημητρίου, Καθηγήτρια (επιβλέπουσα)

Ανδριάνα Ράπτη, Επίκουρη Καθηγήτρια

Παναγιώτης Πολυχρονίου, Αν. Καθηγητής