Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας της κ. Όλγας Κατσάμπαλου

Την Παρασκευή, 16 Ιουνίου 2023 και ώρα 16:30 θα πραγματοποιηθεί η δημόσια παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας της κ. Όλγας Κατσάμπαλου, φοιτήτριας στο Μ.Δ.Ε. στη Διοίκησης Επιχειρήσεων (ΜΒΑ) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Πατρών.

Το θέμα της πτυχιακής εργασίας είναι:

«Υιοθέτηση και ανάδειξη νέων γαστρονομικών τάσεων από πλευράς DMOs»

Η παρουσίαση θα γίνει μέσω τηλεδιάσκεψης. Όσοι ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν την παρουσίαση της κ. Κατσάμπαλου παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τον επιβλέποντα στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Η τριμελής εξεταστική επιτροπή:

Δημήτρης Κούτουλας (επιβλέπων)

Χρήστος Λίβας