Παρουσίαση διπλωματικής εργασίας της κας Ουρανίας Μπότσολου

Την Τρίτη 25 Ιουνίου και ώρα 11:45πμ θα πραγματοποιηθεί μέσω τηλεδιάσκεψης η δημόσια παρουσίαση της διπλωματικής εργασίας της φοιτήτριας Ουρανίας Μπότσολου, στα πλαίσια του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών στη Διοίκηση Επιχειρήσεων - ΜΒΑ, με τίτλο «Η μεταφορά πρακτικών διοίκησης ανθρώπινων πόρων στις πολυεθνικές». Όσοι ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν την παρουσίαση παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με την επιβλέπουσα στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Η τριμελής εξεταστική επιτροπή

Βαρβάρα Μυλώνη, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια (επιβλέπουσα)

Αντώνης Γεωργόπουλος, Καθηγητής

Λεωνίδας Μαρούδας, Καθηγητής