Ανακοίνωση για το μάθημα "Συστήματα Επιχειρηματικής Ευφυΐας" (MBA)

ο μάθημα ελεύθερης επιλογής του MBA με τίτλο "Συστήματα Επιχειρηματικής Ευφυΐας" θα ξεκινήσει την Τρίτη 01-03-2022 και ώρα 16.00 στο Εργαστήριο MISBILAB του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων (Προσοχή, ΔΕΝ είναι το Εργαστήριο Η/Υ του Τμήματος).
Παρακαλείστε, όσοι ενδιαφέρεστε να παρακολουθήσετε το μάθημα ή θέλετε να έχετε μία εικόνα για να αποφασίσετε εάν θα το επιλέξετε, αλλά δε γνωρίζετε πού είναι το MISBILAB όπου θα γίνεται η διδασκαλία, να περιμένετε έξω από την αίθουσα ΠΑΜ 4.
Επιπλέον, παρακαλώ να εγγραφείτε στο μάθημα στο eclass για να λαμβάνετε στο πανεπιστημιακό e-mail σας τις σχετικές ανακοινώσεις.
Ο σύνδεσμος για το μάθημα (μπορείτε να κάνετε εγγραφή και είσοδο με τους κωδικούς σας) είναι ο παρακάτω:
Για την επικοινωνία μας μπορείτε να χρησιμοποιείτε το παρακάτω e-mail.
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Με εκτίμηση,
Παντελή Αντιόπη.