Ανακοίνωση για την εξέταση του μαθήματος «ΜΒΑ-Μάρκετινγκ»

Αγαπητοί μεταπτυχιακοί/κες φοιτητές/τριες,

Η εξέταση του μαθήματος ΜΒΑ «Μάρκετινγκ»  χειμερινού εξαμήνου θα γίνει στο εργαστήριο στις 7/2/22.

Η εξέταση είναι στις 18.00 στο εργαστήριο.Η προσέλευσή σας θα γίνει σε ομάδες ώστε να τηρήσουμε και τα μέτρα, αλλά και για να μπορέσει να γίνει η εξέταση χωρίς συνωστισμό. Η σειρά θα τηρηθεί αυστηρά. Οι ομάδες έχουν ως εξής:

1η ομάδα18.00-18.30: Από ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ,  ΧΡΗΣΤΟΣ μέχρι και  ΜΗΤΣΙΩΝΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΗΣ

2η ομάδα18.40-19.10: Από ΝΙΚΑΚΗ, ΔΗΜΟΚΛΕΙΑ μέχρι και ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Οι μεταπτυχιακοί φοιτητές ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ, ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ, ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ, του μεταπτυχιακού προγράμματος του Τμήματος Μηχανικών, θα πρέπει να προσέλθουν με την πρώτη ομάδα.

Προσοχή! Για να έχετε δικαίωμα να συμμετάσχετε, θα πρέπει να κάνετε εγγραφή στην παρακάτω ομάδα χρηστών, ακολουθώντας τον σχετικό σύνδεσμο:

Καλή σας επιτυχία!

Δρ. Δέσποινα Καραγιάννη